świece zapachowe

Od pewnego czasu w naszych domach i mieszkaniach królują zapachowe świece w różnych odsłonach. Różnorodność zapachów i kształtów daje nam możliwość wyboru takiej świecy, jaka odpowiada naszemu nastrojowi i zmysłowi węchu. Marka świec WoodWick wprowadziła świeży i oryginalny pomysł na to, że jej wyroby są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Te produkty są dostępne w ofercie pachnacawanna.pl.

Detal który czyni świece WoodWick niepowtarzalnymi

Powszechnie rozpoznawalna marka świec WoodWick swoją historię zapoczątkowała w Ameryce i stała się jedną z najprężniej rozwijających się marek na rodzimym, ale także na międzynarodowym rynku, świec zapachowych. Początkowo mała firma niewyróżniająca się na tle innych zrewolucjonizowała swój produkt i zastosowała fenomenalny trick. Jest to unikatowy pomysł zastosowania drewnianego knota, który wydaje dźwięki palącego się drewna kominkowego. Połączenie tego wyjątkowego odgłosu skwierczącego drewna z aromatem i prostotą czyi świece Woodwick niepowtarzalnymi.

Asortyment firmy WoodWick

Gama wyrobów WoodWick to, od bardzo intensywnych zapachów burbonu lub granatu, do delikatnej i ulotnej mimozy czy trawy cytrynowej. Oferta zawiera również, intensywne i bardzo wydajne pałeczki do samochodu w postaci zawieszek. Zapachy skondensowane w pałeczkach i podkreślone skórzanymi i metalowymi elementami w cenie 45 zł. mogą być idealnym prezentem, ale także eleganckim dodatkiem, który uprzyjemni podróż i pobudzi zmysły. Asortyment zapachów jest tak duży, że nie sposób ich wymienić wszystkie, dlatego może warto skupić się na objętości, a zapach dobrać według własnych indywidualnych upodobań. Firma WoodWick produkuje trzy rodzaje objętości świec i są one uzależnione od długości spalania:

  • Woodwick mała czas palenia do 15h w cenie 22 zł
  • WoodWick średnia czas palenia do 100h w cenie 97 zł
  • WoodWick duża czas palenia do 175h w cenie 138 zł

Jakość użytego wosku w połączeniu z soją i esencją olejków pozwala na długie spalanie i trwały i solidny zapach. Zalety te plasują markę świec WoodWick w czołówce najlepszych producentów świec zapachowych.

Spalanie ma znaczenie

Aby wydobyć piękny aromat ukryty w świecach zapachowych muszą one być spalane w prawidłowy sposób. Producent zaleca, aby świece paliły się przez 3-4 godziny w celu uniknięcia tunelowania, a prawidłowe przycinanie knota na wysokości 3-4mm sprawi, że płomień świecy będzie jednostajny i przyjemny dla oka. Odpowiednia aranżacja na stole w trzech różnych rozmiarach świec sprawi, że każdy wieczór zamieni się w niepowtarzalny czas, a naszemu pomieszczeniu nada atmosferę intymności i relaksu.